Movies
Ratings
249
ConclaveRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Look of SilenceRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 2.5
I'm Not There.Rated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
This Changes EverythingRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Baseball Girl CommentaryRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
Wedding DressRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
I am a CatRated ★ 3.5
More than FamilyRated ★ 3.5
TruthRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.5