Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5