Titles you rated
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Don 2Rated ★ 2.0
The Transporter RefueledRated ★ 1.5
WasabiRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.5
Small SoldiersRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
The Monkey KingRated ★ 2.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0
Public EnemiesRated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5