Titles you rated
- Lupin III Part IIIRated ★ 5.0
- Lupin the Third Part IIRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 5.0- まんが日本昔ばなしRated ★ 5.0
Lupin the ThirdRated ★ 5.0
One Piece Season 17: DressrosaRated ★ 5.0
One Piece Season 16: Punk HazardRated ★ 5.0
One Piece Season 15: Fishman IslandRated ★ 5.0- Jasmine's Enchanted Tales:Journey Of A PrincessRated ★ 5.0
One Piece Season 14: MarinefordRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
One Piece Season 13: Impel DownRated ★ 5.0- 101 DALMATIANSⅡ:PATCH'S LONDON ADVENTURERated ★ 5.0
One Piece Season 12: Island of WomenRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
One Piece Season 11: Sabaody ArchipelagoRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
One Piece Season 10: Thriller BarkRated ★ 5.0