Movies
Ratings
36
Shutter IslandRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
20th Century Boys: The Last Chapter - Our FlagRated ★ 0.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
The MistRated ★ 0.5
Unfair: The AnswerRated ★ 3.5
BurlesqueRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
AustraliaRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 1.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0- OceansRated ★ 2.0