Titles you rated
Three SistersRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 1.5
BargainRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 1.5
Door LockRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.0