Movies
Ratings
47
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0