Movies
Ratings
525
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Rainbow SongRated ★ 4.0