Series
Ratings
48
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0