Titles you rated
The WalkRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0