Series
Ratings
120
Brave Bang Bravern!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5- The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
Sixth Sense 2Rated ★ 3.5
Sixth SenseRated ★ 3.5