Titles you rated
AlliedRated ★ 3.5
BrünoRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.5
Factory ComplexRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
2012Rated ★ 2.0