Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 2.5
GriseldaRated ★ 2.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 2.0
Numb3rsRated ★ 2.0
Numb3rsRated ★ 2.0
Numb3rsRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5