Titles you rated
UpRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0