Series
Ratings
17- InuYashaRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5