Movies
Ratings
18
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Coming HomeRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5