Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0