Titles you rated
The IrishmanRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0