Movies
Ratings
108
I Saw the DevilRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0- OceansRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0