Titles you rated
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0