Titles you rated
- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- TarotRated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
Divorced Singles Season 3Rated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Ji Woon-soo's Stroke of LuckRated ★ 4.0