Movies
Ratings
469
OnceRated ★ 3.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 3.0- さんかくRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 2.5
Psalms of Planets Eureka SeveN ~ Good Night, Sleep Tight, Young Lovers ~Rated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 3.0
The Suicide SongRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
RobotRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.0
CatsRated ★ 2.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0