Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
HANEBADO!Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5
Amanchu!Rated ★ 2.5
DaysRated ★ 1.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 2.0
- Bludgeoning Angel Dokuro-ChanRated ★ 2.5
Golden KamuyRated ★ 3.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.0
アホガールRated ★ 1.0
MedabotsRated ★ 4.5- 키즈나이버Rated ★ 2.0
Flame of ReccaRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
World TriggerRated ★ 2.5- Sengoku Basara: End of JudgementRated ★ 2.5
Sengoku Basara 2Rated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 2.5
Sengoku BasaraRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 2.5