Titles you rated
Just WrightRated ★ 3.5
Runner RunnerRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 3.5