Titles you rated
LimitlessRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
RoboCop 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0