Movies
Ratings
197
The 400 BlowsRated ★ 4.5
People and MeatRated ★ 3.5
The Aviator's WifeRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.5
UndineRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
TransitRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0