Titles you rated
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0