Titles you rated
Undead Murder FarceRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5