Movies
Ratings
106
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0