Movies
Ratings
316
ChefRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
SplitRated ★ 0.5
John WickRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0