Movies
Ratings
1221
BargainRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
T-34Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CreedRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0- My Dad and Mr. ItoRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0