Series
Ratings
49
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 0.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5