Movies
Ratings
21
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Pet SemataryRated ★ 1.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0