Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0