Series
Ratings
21
I Am SoloRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5