Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Microbe & GasolineRated ★ 1.5
Friends with BenefitsRated ★ 1.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Spy NationRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 1.5