Titles you rated
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5