Series
Ratings
199
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0- 생존왕Rated ★ 1.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0