Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5