Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5