Movies
Ratings
178
SicarioRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- Sura: A Love SongRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.0