Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 1.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
HomelandRated ★ 2.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.0