Movies
Ratings
97
PushRated ★ 2.5
GloveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Big BangRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 2.0
14 BladesRated ★ 2.0