Movies
Ratings
65
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
BraveRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0