Titles you rated
HeartbeatsRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
The Road HomeRated ★ 4.5
Red SorghumRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
Wings of DesireRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5