Movies
Ratings
777
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
FlowRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.0
CrashRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5