Titles you rated
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.0