Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Going in StyleRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
YoungjuRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Johnny English Strikes AgainRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0