Series
Ratings
196
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Fermat's CuisineRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The DaysRated ★ 3.5
Cinderellas of MidsummerRated ★ 2.0
MaestraRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 3Rated ★ 2.0
Blue LockRated ★ 2.5