Titles you rated
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Earwig and the WitchRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Senior YearRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Pororo, Dinosaur Island AdventureRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.5